All Posts by: szympek

By szympek, 6 stycznia 2015 0 ,
2 lipca 2013, szympek 0 Gry, Recenzje

Pamiętam obgryzanie paznokci i wielkie wyczekiwanie przed pierwszym GRID’em. A jak z sequelem?


Czytaj dalej...
By szympek, 2 lipca 2013 0 ,

Pamiętam obgryzanie paznokci i wielkie wyczekiwanie przed pierwszym GRID’em. Pamiętam jak poleciałem do kiosku po nowy numer „CD-Action” tylko po… Read More »

20 czerwca 2013, szympek 0 Gry, Nowości, Zapowiedzi

I doczekaliśmy! Ostatnia (nie najnowsza w sumie, bo od premiery na konsole minęło spoooro czasu) część najsławniejszej serii bijatyk – Mortal Kombat trafia na poczciwe pecety! Co dostaniemy?


Czytaj dalej...
15 czerwca 2013, szympek 0 Game-PC, Ogłoszenia, Technikalia, Youtube

Hmm nie wiem jak zacząć. Wyszedłem z wprawy. Troszkę… Chwila zastanowienia, zbieram myśli. Ok, jedziemy!


Czytaj dalej...
12 stycznia 2012, szympek 0 Gry, Nowości, Zapowiedzi

Nareszcie! Po długim czasie oczekiwania na oficjalną informację, czasie pełnym plotek z bardzo ciemnymi wróżbami na przyszłość wróciło słońce dla wszystkich fanów genialnej serii gier S.T.A.L.K.E.R.! Co się stało?


Czytaj dalej...
9 stycznia 2012, szympek 0 Procesory, Płyty główne, Sprzęt

Co tym razem? Na afisz leci firma GIGABYTE znana z produkcji płyt głównych dla komputerów PC. Przeze mnie zawsze kojarzona jako wydajne, niedrogie i solidne platformy na wymarzony sprzęt. Jak pokazała ostatnio historia – niekoniecznie. Po raz kolejny, sprzęt krojony… Read More »


Czytaj dalej...
9 stycznia 2012, szympek 0 Gry, Nowości

Co prawda rekord ten nie dotyczy sukcesu gry po premierze jak liczba aktywnych graczy (ponad milion) czy ilość questów (któż to wie?), lecz mimo wszystko jest w pełni zasłużony i oddaje dobrze fakt, że do ukończenia gry a przynajmniej jej… Read More »


Czytaj dalej...
9 stycznia 2012, szympek 0 Ciekawostki, Gry, Nowości, Zapowiedzi

Pod wielkim znakiem zapytania stanęła jakiś czas temu przyszłość zapowiedzianej gry STALKER 2 jak i całego studia zajmującego się tworzeniem gry – GSC. O co tak naprawdę chodzi?


Czytaj dalej...
7 stycznia 2012, szympek 3 Gry, Zapowiedzi

Wokół tytułu zaczyna lekko wrzeć. Czemu? Po raz kolejny twórcy mówią o przesunięciu terminu premiery. Czemu? Oficjalnie wiadomości nie ma poza lakonicznymi tekstami w stylu „gra wymaga dopracowania” itp. Jak jest naprawdę? Ciekawa plotka mówi, że jest problem z koreańskim… Read More »


Czytaj dalej...
  • RSS
  • Facebook
  • YouTube